Close
15+

Aastat kogemust

150+

Projekti

Portfoolio

Meist

Ettevõtte algusajad viivad juba aastasse 2001 kui alustati masinaehitusliku projekteerimise ning disainiga. Aastate jooksul on toimunud mitu nimemuutust ning lisandunud on mitmeid uusi teenuseid. Lisaks masinaehituslikule projekteerimisele oleme nüüdseks hakanud klientidele pakkuma masinate ja seadmete täislahendusi koos valmistamise ja installatsiooniga. Samuti oleme teenuste hulka lisanud gaasipaigaldiste ning tööstuslike protsesside projekteerimise.

Meie missiooniks on pakkuda parimaid tehnoloogilisi lahendusi tootmis- ja tööstusettevõtetele, muutes tootmise lihtsamaks, kiiremaks ning vähem ressursinõudlikuks.

Meie visiooniks on luua kvaliteetseid mooduseid tootmise kaasajastamiseks Eestis ning aidata kaasa automatiseeritud tootmisele spetsialiseerunud ning pühendunud meeskonnaga.

Joonestustarkvaradena kasutame:

Masinaehituses –                                                                     PTC Creo/Elements Direct, SolidWorks

Gaasivarustuse ja tööstuslikus projekteerimises –            Vertex G4 Plant

MTR registreeringud:

EEP003518 – Projekteerimine

TGT000404 – Gaasitööd (Gaasipaigaldiste projekteerimine)

Teamwork Engineering OÜ kuulub Eesti Masinatööstuse Liitu ning on mehaanikaettevõtete grupi ESTEN Group liige. Meie meeskonnas on kaks volitatud 8. taseme mehaanikainseneri.

Meie meeskondMeelis Viisileht

Tegevjuht
Meelis.Viisileht@twe.ee

Andres Petritšenko

Projektijuht
Andres.Petritshenko@twe.ee

Mats Viisileht

Projekteerija
Mats.Viisileht@twe.ee

Kontakt

Teamwork Engineering OÜ


Registrikood: 10725075

KMKR: EE100684782

Kadaka tee 42F, Tallinn

info@twe.ee
etEstonian
en_USEnglish etEstonian