Close

Masinaehituslik projekteerimine, valmistus ja paigaldus.

Aina enam otsitakse lahendusi tootmise automatiseerimiseks ning kasumlikkuse maksimeerimiseks. Masinaehituslik projekteerimine on olnud Teamwork Engineering OÜ üheks põhisuunaks firma asutamisest saati. Masinate ja seadmete väljatöötamine on loominguline ning pühendumist nõudev töö. Sobiva lahenduse leidmine eeldab häid kogemusi ning teadmisi. Teamwork Engineering meeskond on tegelenud masinaehitusliku disaini ja tootearendusega erinevates tööstusharudes juba üle 15 aasta, mille jooksul on realiseeritud üle 100 masinaehitusliku projekti.


Oleme oma tööprotsessi jaganud järgmisteks etappideks:

  • Idee – tuleb üldjuhul kliendilt. Kliendid, kes meie poole pöörduvad, omavad ideed soovitavast seadmest või uuendusest enda tööprotsessis.
  • Kontseptsioon/Disain – seadme väljatöötamine koostöös kliendiga. Esialgse idee põhjal ning koostöös kliendiga töötame välja sobiva lahenduse kontseptsiooni.
  • Arendus – seadme täpse 3D mudeli loomine. Meie insenerid loovad detailse 3D mudeli ja tööjoonised ning koostavad projekti.
  • Teostus – seadme valmistamine vastavalt projektile. Olenevalt seadmest koostame selle enda töökojas kas täielikult või osaliselt kokkupanduna.
  • Paigaldus – seadme paigaldus kliendi territooriumil. Kuna tööstuslikus tootmises on iga tund arvel, siis püüame paigaldusel lähtuda eelkõige kliendile sobivatest aegadest.

Kõik etapid on äärmiselt olulised ning omavahel tihedalt seotud. Koostöös kliendiga leiame parima võimaliku lahenduse!


Projekteerime ning valmistame järgmisi seadmeid:

Täpsema pakkumise saamiseks võtke meiega ühendust!etEstonian
en_USEnglish etEstonian